لیپو 6 بلک ؛ بهترین قرص چربی سوز شکم و پهلو

قرص چربی سوز لیپو 6 بلک جدیدترین داروی چربی سوز قوی موثر بر روی چربی های شکم و پهلو ؛ ارائه شده با تخفیف ویژه و قیمت مناسب

قرص چربی سوز قوی لیپو 6 بلک

دارای ترکیبات ویژه گیاهی برای کاهش اشتها

افزایش دهنده سوخت و ساز بدن برای سوزاندن چربی ها

از بین برنده چربی های قهوه ای بدن

افزایش دهنده انرژی و افزایش دهنده تمرکز ذهنی

کاهش وزن در دوره نسبتا کوتاه 8 هفته ای

 

لیپو 6 LIPO6 یک چربی‌سوز بسیار قوی است که تا امروز یکی از کارآمدترین و مشهورترین چربی سوزهای ارائه شده است. که توسط شرکت Nutrex تولید و روانه بازار شده است. لیپو 6 LIPO6 از مواد مختلف تاثیر گذاری تولید شده است این مواد را یک به یک معرفی خواهیم کرد. این محصول جز دسته ای از مکمل‌های ورزشی است که در ترکیب آن‌ها از موادی استفاده‌شده است که باعث بالا بردن متابولیسم بدن و چربی سوزی می شود.

لیپو 6 ایکس LIPO6X یک کپسول دو فازی است. در فاز اول، ابتدا قسمت مایع کپسول جذب می شود و فرد دیگر احساس گرسنگی نمی کند. در فاز دوم متابولیسم بدن بالا میرود و به چربی سوزی بسیار کمک می شود. این محصول عضله سوزی نمی‌کند و بافتهای قدیمی چربی را از بین می‌برد و به پوست و موی فرد آسیب نمی‌رساند.

کمپانی سازنده محصول

NUTREX RESEARCH در سال 2002 تاسیس شد. دفتر مرکزی آن از یک مرکز پیشرفته 80،000 فوت مربعی تشکیل یافته و تمرکز این شرکت همیشه بر روی ارائه محصولات پیشرفته بوده است.

نوترکس اولین شرکت تولید کننده مکمل های جدید به شکل کپسول مایع بوده است. در حالی که هر کس دیگری مشغول تلاش برای کپی کردن فرمول کپسول مایع این شرکت بود، Nutrex زمان و منابع سرمایه گذاری کرد و آن را با توسعه کپسول های مایع و چند فاز مایع، که دو کپسول در یک است، به سطح بعدی بردند.

محصولات Nutrex واقعا در کلاس خود یکه تاز هستند. در سال 2012، اتاق بازرگانی منطقه ای کانتی سمینول، تلاش های این شکت را به رسمیت شناخت و از Nutrex برای سرمایه گذاری سرمایه گذاری و کمک های شغلی خود در شهرستان سمینول قدردانی کرد.

محصولات این شرکت در تمام سالهای پیشین همواره دارای بیشترین طرفداران و خریداران در کل جهان بوده است. این شرکت یک کمپانی مشتری محور می باشد و رضایت مشتریان را همواره یک عامل مهم برای اصلاح محصولات قرار می دهد.

Ephedra یکی از مواد این مکمل بوده که به دلیل عوارض جانبی از این ترکیب حذف شده است. البته محصول حاضر شاید کاملا با اولین محصولی که برای چربی سوزی با همین نام تولید شده بود تفاوت داشته باشد اما شرکت تولید کننده، همچنان اسم لیپو 6 LIPO6 را به دلیل محبوبیت برند تجاریش، حفظ کرده است.

توصیه می شود همزمان با استفاده از این مکمل، از آمینواسیدها و ویتامین‌ها نیز استفاده شود زیرا به دلیل شدت سوخت‌وساز ممکن است ویتامینهای محلول در چربی نیز از بدن دفع شوند. به خاطر داشته باشید که استفاده از این مکمل باید حتما پیش از تمرین و با زمان خواب 6-7 ساعت فاصله باشد.

ترکیبات قرص لیپو 6 بلک

Synephrine :  عصاره‌ی طبیعی نوعی میوه به نام پرتقال تلخ است که خاصیت چربی‌سوزی دارد و سرعت متابولیسم چربی ها را افزایش می‌دهد و موجب افزایش سطح انرژی بدن می‌شود.

Caffeine : کافئین که در چای سبز نیز موجود است ، موجب افزایش چربی سوزی ، عدم گسترش چربی‌ها در بدن می‌شود.

Bioperine : این ماده نیز از فلفل سیاه بدست می آید و کارکرد آن افزایش جذب غذاها و مکمل‌ها در بدن است.

Yohimbine : یوهمبین نیز ماده ای است که پژوهشهای اخیر مشخص کرده اند ، این ماده خاصیت چربی سوزی دارد. وظیفه اولیه ی این ماده نگه داری خون کافی در بافتهای بدن است.

Guggulsterones : گوگولسترون یک چربی‌سوز طبیعی می باشد که نقش حمایتی را برای غده تیروئید ایفا می‌کند و باعث تنظیم میزان هورمونهای اصلی نظیر T3 و T4 می‌شود. این عمل برای حفظ سوخت و ساز بدن در سطح ایده آل بسیار واجب است.

ترکیب نهایی که از این مواد و چندین ماده تاثیرگذار دیگر بدست می آید موجب افزایش سطح انرژی بدنی و افزایش سوخت و ساز چربی در بدن شده و موجب می شود چرخه متابولیسم بسیار سریعتر به چربی برسد و تمامی بافت های چربی اعم از چربی های قدیمی و جدید و حتی چربی های قهوه ای از بین بروند.

تاثیرات قرص چربی سوز لیپو 6

بالاترین میزان کاهش وزن در کمترین زمان ممکن

چربی سوزی بالا و عدم عضله سوزی

افزایش متابولیسم بدن و جلوگیری از تشکیل بافت های جدید چربی

نداشتن عوارضی مانند سردرد ، سر گیجه ، حالت تهوع و کمبود ویتامین

کاهش اشتهای کاذب

جلوگیری از جذب چربی

جلوگیری از آسیب به پوست و مو در اثر چربی سوزی و رژیم غذایی

سازندگان ادعا دارند که بهترین مکمل چربی‌ سوز را تاکنون ساخته‌اند. البته تکنولوژی چند فازه مایع ( liquid Multi-phase technology ) این دارو دلیلی‌ برای برتری حرف آن‌ها می‌باشد. این مکمل فعالیت خود را به عنوان یک ماده مغذی با آزاد شدن از پوسته کپسول خود آغاز می‌کند. و در چندین فاز مختلف جذب می شود.