خرید قرص ماکسیما 8 عددی مشکی اصل

قرص ماکسیما قویترین و بهترین قرص تاخیری و افزایش نعوظ که به منظور بهبود کیفیت اسپرم و بازیابی توان جنسی مردان کاربرد دارد

قرص تاخیری ماسیما maxxima

قرص درمان زودانزالی و عدم نعوظ و ناباروری

قوی ترین و موثرترین قرص توان بخشی مردان

درمان مشکل عدم نعوظ و شل بودن آلت

درمان زود انزالی و انزال زودرس

افزایش قدرت نعوظ و حفظ طولانی مدت نعوظ و سفتی آلت

افزایش تعداد ، کیفیت و حرکت اسپرم و افزایش پاشش مایع منی

بازیابی سریع توان جسمی برای برقراری تعداد دفعات بیشتر رابطۀ جنسی

قرص ماکسیما مخصوص درمان زود انزالی می باشد اما این قرص تاثیرات مثبت دیگری نیز دارد که کاربرد این دارو را بیشتر می کند از جمله خواص این قرص درمان اختلال نعوظ و همچنین افزایش تعداد و کیفیت اسپرم می باشد. همچنین از ماکسیما مشکی به عنوان دارویی معروف در زمینه درمان نعوظ و زود انزالی مردان استفاده می شود. این قرص نعوظ کامل را در مردان به دنبال دارد و شلی آلت را درمان می نماید.

هشدار

خریداران گرامی قرص ماکسیما اورجینال را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 90000 تومان

کیفیت : اورجینال تضمینی

خرید

قرص ماکسیما در بسته بندی اورجینال 8 عددی ارائه می شود و همان طور که در تصاویر مشخص است این دارو در بسته بندی دفترچه ای و دارای قرص های شکل دار به رنگ مشکی است که مشخصه قرص های اورجینال ماکسیما است. این دارو تنها یک قرص تاخیری محض نیست و در داروخانه های کشور نیز یافت می شود و به عنوان داروی تقویت باروری برای مردان تجویز می شود. این دارو دارای خاصیت افزایش باروری مردان می باشد که موجب افزایش تعداد، کیفیت ، میزان حرکت و جهش اسپرم شده و در کل تعداد اسپرم های سالم را در مردان افزایش می دهد.

* افزایش توان جنسی

* تاخیری

* ایجاد نعوظ

قرص های ماکسیما می توانند توان عمومی و جسمی و جنسی مردان را افزایش داده و به بازیابی انرژی جسمی برای دفعات بعدی رابطه کمک می کنند. در واقع ماکسیما یک داروی توان بخشی جنسی کامل است و با استفاده از این دارو نیازی به مصرف هیچ گونه داروی دیگری در زمینه توان بخشی جنسی نخواهید داشت. پایه ساخت این دارو نیمه گیاهی است و عوارض خاصی برای آن گزارش نشده است.

هشدار

خریداران گرامی قرص ماکسیما اورجینال را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 90000 تومان

کیفیت : اورجینال تضمینی

خرید

نكته:متأسفانه شاهد هستيم كه عده اي سودجو و بدون هيچ گونه اطلاعاتي در زمينه ي دارويي اقدام به فروش محصولات مشابه مي نمايند كه ما به هيچ وجه مسئول آنها نيستيم و از اين افراد خواستاريم كه در اين مسأله كمي تأمل فرمايند ما همه ايراني هستيم و بايد در راستاي پيشرفت هم قدم برداريم.
به اميد سلامت شما عزيزان

در صورتی که در مورد این محصول سوالی دارید در فرم زیر نام ، شماره و سوال خود را ثبت نمایید تا از طرف شرکت با شما تماس بگیرند.