خرید اینترنتی قویترین ژل تنگ کننده دائمی واژن

محصول جدید تنگ کننده قوی و تضمینی واژن ساخته شده بر پایه مواد گیاهی و بدون عوارض ارائه شده در پک 10 تایی

قویترین تنگ کننده واژن

تنظیم کننده ترشحات واژینال

از بین برنده بوی بد ناحیه تناسلی

ضد التحاب و خارش و از بین برنده باکتری و قارچ

افزایش دهنده میل جنسی بانوان

ژل تنگ کننده 10تایی Pnduola vana ساخته شده بر مبنای گیاهان  دارویی در واقع محصولی است که از ترکیب طب سنتی و آزمایشگاه ها و لابراتوارهای بسیار مجهز به دست آمده است. این محصول در پک 10 تایی ارائه می شود که بسیار کار آمد بوده و با استفاده تنها یک دوره به صورت دائمی تاثر خواهد داشت. استفاده از این ژل بسیار ساده بوده و تولید آن در ساشه های 10 تایی باعث افزایش ضریب اطمینان از موارد بهداشتی می شود.

هشدار

خریداران گرامی ژل تنگ کننده واژن اورجینال را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 11000 تومان

تعداد : پک 10 عددی اورجینال

کیفیت : اورجینال تضمینی

خرید

زایمان طبیعی می تواند گاها مشکلاتی مانند افتادگی و شل شدگی واژن را به دنبال خواهد داشت و برای رفع این مشکل راه هایی مانند جراحی بسیار مشکل بوده و نیازمند هزینه های بالا می باشد. اما امروز می خواهیم محصولی را معرفی نماییم که دارای خواصی ویژه است و با استفاده از این محصول مشکل شل شدگی واژن به راحتی رفع خواهد.

ژل تنگ کننده موجب می شود که دیواره واژن جمع شده و افتادگی و شل شدگی واژن به هر دلیلی بوجود آمده است رفع شود.

هشدار

خریداران گرامی ژل تنگ کننده واژن اورجینال را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

تعداد : پک 10 عددی اورجینال

کیفیت : اورجینال تضمینی

خرید

با استفاده از ژل تنگ کننده تنها در یک دوره خواهید دید که تاثیر فوق العاده و دائمی آن باعث جمع شدن واژن و تنگ شدن و کنترل ترشحات واژنال خواهد شد.

روش استفاده از ژل تنگ کننده:

روش مصرف 20 دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن را به مقداری از ژل آغشته نمایید و پس از آن می توانید نزدیکی داشته باشند.

برای اطلاع دقیق و نکته های دقیق در مورد استفاده از محصول میتوانید از طریق فرم انتهای این صفحه درخواست ثبت نمایید و به صورت رایگان مشاوره کارشناسان ما را دریافت نمایید.

قیمت محصول اصل: 11000 تومان

kharid

نكته:متأسفانه شاهد هستيم كه عده اي سودجو و بدون هيچ گونه اطلاعاتي در زمينه ي دارويي اقدام به فروش محصولات مشابه مي نمايند كه ما به هيچ وجه مسئول آنها نيستيم و از اين افراد خواستاريم كه در اين مسأله كمي تأمل فرمايند ما همه ايراني هستيم و بايد در راستاي پيشرفت هم قدم برداريم.
به اميد سلامت شما عزيزان

در صورتی که در مورد این محصول سوالی دارید در فرم زیر نام ، شماره و سوال خود را ثبت نمایید تا از طرف شرکت با شما تماس بگیرند.